Genel BilgilerDeğerli öğrencilerimiz,
Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS), öğrencilik işlemleriniz ile ilgili olarak, sınav yeri tercihinde bulunabileceğiniz, sınav Notlarınızı öğrenebileceğiniz, not durum belgenizi (Not kartı – transkript) görüntüleyebileceğiniz, gerekli bilgilendirme mesajlarını okuyup cevap verebileceğiniz şekilde öğrencilik iş ve işlemlerinizin sorunsuz olarak takip edilebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.
Öğrenci bilgi sistemi konusunda yardım için tıklayınız.
Öğrenci bilgi sistemine erişmek için tıklayınız.

Değerli öğrencilerimiz,
Açıköğretim derslerine erişim konusunda yardım için buraya tıklayınız.
Öğrenim yönetim sistemine (LMS) erişmek için tıklayınız.

Fakültemiz bünyesinde yürütülecek olan Programlarda yer alan derslere ait sınavlar; öğrenci yoğunluğuna bağlı olarak, belirlenecek olan sınav merkezlerinde hafta sonlarında ve yüz yüze oturumlar şeklinde yapılacaktır. Sınav merkezlerinin belirlenmesinde öğrencilerimizin tercihleri de gözönünde bulundurulmaktadır.
Sınavlara ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Fakültemiz bünyesinde yürütülmekte olan programlarda yer alan dersler için yapılan sınavların sonuçları "Bağıl Değerlendirme Esasları" çerçevesinde değerlendirilir.
Öğrencilerin ilgili ders için başarı durumları harf notu olarak belirlenir. Bir dersten "AA, BA, BB, CB veya CC" harf notu alan öğrenci o dersten başarılı, "FF" harf notu alan öğrenci ise başarısız sayılır.