2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı Ders Kayıtları

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Yarıyılı ders kaydı yenileme işlemleri 19 Eylül'e kadar devam edecektir.

Mazeretli ders kayıtları ise 20-26 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır.

Yaz okulu kaydı olan öğrencilerimiz güz yarıyılı kayıt yenileme işlemlerini sınav sonuçları açıklandıktan sonra yapabilecekler. Bu öğrencilerimize mağduriyet yaşamamaları adına ders kaydı için ek süre verilecektir.

Fakültemize yeni kayıt yaptıran 1. sınıf öğrencilerimiz materyal ücretlerini ödedikten sonra ders kayıtları Fakültemiz tarafından yapılacaktır.

Ara sınıf öğrencilerimiz ise (2., 3. ve 4. sınıf ) kayıt yenileme için belirlenen tarihlerde materyal ücretini yatırarak Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden ders kayıtlarını kendileri yapacaklardır.

NOT: Materyal ücretleri 

  • Halkbank,Vakıfbank veya Ziraat Bankası şubeleri ve ATM'leri
  • Internet Bankacılığı
  • Öğrenci Bilgi Sisteminden (OBS) online olarak ödenebilir.

NOT: Ara sınıf öğrencilerimizin (2., 3. ve 4. sınıf ) dikkatine!

  • Başarısız olduğunuz ders veya dersleriniz varsa (FF olan) bu dersleriniz sisteme otomatik olarak aktarılacak ve mavi renkte olacaktır.
  • Maksimum 10 ders, 30 kredi alabilirsiniz.
  • Sizin seçtiğiniz dersler turkuaz renkte olacaktır. Fakültemiz tarafından onaylandıktan sonra mavi renge dönüşecek ve ders kayıt işleminiz tamamlanacaktır.

NOT: Öğrencilerimizin ders kayıtları Fakültemiz tarafından 20 Eylül'den sonra onaylanmaya başlayacaktır. Ardından aktif öğrencimiz olacaklardır.13 Eylül 2021 Pazartesi